Tipy pro Vás

Sedací vak do kanceláře

Přemýšleli jste o pořízení sedacího vaku do kanceláře? Pokud ano, je to rozhodně skvělá myšlenka, a pokud ne, vyplatí se takový vak určitě promyslet. Obzvlášť pokud v práci trávíte více času nebo v kanceláři nemáte dostatek prostoru pro sezení. Na sedací vak sice neposadíte své klienty při jednání, mohou ho ale využívat vaši kolegové, přátele a další známí, kteří se u vás zastaví. Rovněž je skvělý pro všechny maminky s dětmi, protože když za nimi děti přijdou do práce, tak mají kde skotačit.

JAK NA VÝBĚR SEDACÍHO VAKU DO PRÁCE

Výběr sedacího vaku do své kanceláře rozhodně neuspěchejte a dobře si ho promyslete. Je potřeba správně zvolit rozměry i barevné provedení. Do kanceláří jsou vhodnější spíše menší sedací vaky, které nezaberou tolik prostoru. Sedací vak pravděpodobně umístíte někam ke zdi, takže nezbytně nemusí být doplněn opěradlem. Konečný výběr pak závisí jen na vašem vlastním vkusu. Sedací vaky s opěradlem mají spíše podobu křesel a hodí se pro jednoho člověka. Když ale opěradlo chybí, vejdou se na vak pohodlně i dva nebo tři lidé.

Pokud hledáte pěkný sedací vak do práce, opusťte raději od výrazných barev a divokých barevných kombinacích, které jsou rozhodně skvělé na party, do pracovního prostředí se však příliš nehodí.

Sázkou na jistotu jsou černé, hnědé, šedé nebo tmavě modré odstíny.

Vsadit můžete také na žlutou barvu, která symbolizuje moudrost, inteligenci a napomáhá v komunikaci. Novou energii vám pomůže načerpat také zelená, která zároveň i uklidňuje. Do výběru vaku tedy zahrňte i symboliku barev, možná, že budete překvapeni, jaký pytel si nakonec pořídíte.

SEDACÍ VAK NA PRACOVNÍ PROTAŽENÍ

Menší sedací vaky jsou také vhodné jako pomocníci při vašem protažení. Rozhodně byste neměli celý den sedět shrbení u počítače či kancelářského stolu, ale měli byste se pravidelně protahovat. Menší sedací vaky tak představují skvělou rehabilitační pomůcky. Můžete si lehnout na břicho i na záda nebo sednout do pohodlné pozice. Používají se také při cvičení jógy.

Děkujeme za sdílení